Menu Zamknij

Ekran ochronny, antywirusowy
do restauracji, salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego

Ekran ochronny Ogranicza rozprzestrzenianie się wirusów, bakterii i grzybów przenoszonych droga kropelkową. Pasuje do każdego wnętrza, jest transparentny i nie powoduje efektu zaciemnienia.

Wymiary i waga ekranu ochronnego

szerokość ekranu
0 cm
wysokość ekranu
0 cm
prześwit od dołu
0 cm
waga ekranu ochronnego
0 kg
cena netto
0

Zamów ekran ochronny online:

Ekran ochronny, przeciwwirusowy - budowa

Parawan ochronny odgradzający stanowiska obsługi klienta z przezroczystej folii PCV

Ekran ochronny z folii PCV do restauracji, salonu fryzjerskiego, gabinetu kosmetycznego

Wypełnienie ekranu ochronnego wykonane jest z transparentnej folii PCV o grubości zaledwie 0.4mm. Materiał rozpięty jest pomiędzy górna i dolną poprzeczką stelaża.

Współczynnik przenikania światła przez folię jest taki sam jak w przypadku szyb okiennych, więc nie przyciemnia pomieszczeń.

Przegroda ochronna do oddzielania stolików w restauracji oraz stanowisk kosmetycznych w gabinetach

Ekran ochronny do restauracji i salonu fryzjerskiego oraz kosmetycznego - stalowy stelaż o wysokości 187 cm

Solidny stelaż z profili pomalowanych na kolor czarny półmatowy, Śruby i nakrętki wykonane ze stali nierdzewnej. Zaślepki w stojaku wykonane z tworzywa PCV.

Uniwersalny kolor stelaża oraz przezroczyste wypełnienie sprawiają, że ekran ochronny pasuje do każdego wnętrza, zarówno nowoczesnego jak i klasycznego.

COVID-19

Funkcje ekranu ochronnego, antywirusowego

Ochronny ekran przeciw koronawirusowi do gabinetu kosmetycznego

Działalność gospodarcza w branży beuty została odmrożona pod warunkiem przestrzegania w gabinetach obostrzeń epidemiologicznych.

Główny inspektor sanitarny rekomenduje zachowanie 2 metrowej odległości pomiędzy stanowiskami kosmetycznymi lub instalację ekranów ochronnych odgradzających w przypadku mniejszej odległości.

Przegroda PCV to najprostszy sposób na podniesienie poziomu bezpieczeństwa biologicznego klientów i personelu.

Ścianka odgradzająca w gainecie kosmetycznym

Ekran ochronny do restauracji, kawiarni a także pubu

Zniesienie ograniczeń związanych z koronawirusem z dniem 18 maja 2020 roku zezwala na wznowienie funkcjonowania restauracji, kawiarni i barów pod warunkiem stosowania się do ścisłych zasad sanitarnych.

Jedną z zasad jest stosowanie ekranów ochronnych pomiędzy stolikami. Ekran pozwala na zmniejszenie odległości pomiędzy blatami stołów przy jednoczesnym zachowaniu bezpieczeństwa biologicznego.

Ekran ochronny antywirusowy dla gastronomii

Ekran ochronny do salonu fryzjerskiego i barbera

Otwarcie salonów fryzjerskich w związku III etapem odmrażania gospodarki możliwe jest po spełnieniu wytycznych GIS dotyczących funkcjonowania salonów w trakcje pandemii SARS-CoV-2.

Głównym zadaniem właścicieli salonów fryzjerskich jest zapewnienie bezpieczeństwa pracownikom i klientom.

Jednym z rekomendowanych sposobów jest stawianie ekranów ochronnych pomiędzy stanowiskami stylistów. Minimalizują one ryzyko rozprzestrzeniania się wirusów przenoszonych droga kropelkową np. koronowairus.

Gabinet fryzjerski chroniacy klientów przed koronawirusem dzięki ekranom ochronnym pomiędzy fotelami

Potrzebujesz Ekran Ochronny?

Ekran ochronny - czyszczenie i dezynfekcja

Powierzchnia folii wypełniającej osłonę ochronną jest całkowicie gładka, co znacznie utrudnia przywieranie do niej brudu. Materiał jest odporny na działanie środków chemicznych dlatego z łatwością i bez obaw o jego zniszczenie do czyszczenia można używać wszystkich środków czyszczących dostępnych w sprzedaży.

Do dezynfekcji parawanów ochronnych można używać środków zawierających alkohole i ich mieszaniny, związki tlenowe i aminy. Stosując preparaty dezynfekujące należy postępować zgodnie z instrukcją zamieszczoną przez producenta na opakowaniu środków dezynfekujących.

W naszym sklepie kiner.eu znajdziesz podwieszane osłony antywirusowe,
przyłbice a także przegrody ochronne stosowane w ograniczaniu rozprzestrzeniania się SARS-CoV-2